Programvare
Dataplan forhandler og drifter et omfattende utvalg av programvare. Sammen med våre samarbeidspartnere tilbyr vi også brukerstøtte, slik at dine behov blir tatt vare på igjennom hele programvarens livsløp. Felles for all programvare er at du kan få den driftet som ASP hos oss. Det vil si at du slipper å ha egne servere, du slipper å ta backup eller oppgradere programvaren selv. Dette ordner vi for deg. Les mer om ASP løsning her.
Dataplan IT Partner drifter blant annet programvaren som er listet opp i tabellen under:
|
Økonomisystemer: |
Produktivitetssystem / lønn: |
Annen software: |
|
Visma Global 1F |
||
|
Visma CRM 1F |
||
|
InfoEasy 2 |
||
|
Visma Lønn 1F |
||
|
Mamut 2F |
||
|
DDS 2 |
||
|
Visma Avendo 2F |
Eyeshare 2 |
Sticos 2 |
|
PDFFactory 1F |
||
|
Navision 2 |
||
|
Clue 1 |
1 = Dette er et system hvor vi kan gi 100% full support og tilbyr full drift på Dataplan ASP
2 = Dette er et system hvor vi tilbyr full drift på Dataplan ASP, men hvor et annet telefonnummer benyttes for support inni selve programmet
F = Dataplan Gruppen er forhandler. For øvrige produkt hvor vi ikke er forhandler assisterer vi deg med kjøpsprosessen, slik at du slipper å ha kontakt med andre enn oss.
Om du vurderer et system eller ønsker å ha mer informasjon: Ta kontakt med oss per epost eller telefon for en uforpliktende samtale. Vi kan gi gode råd hvilken programvare som vil dekke ditt behov.
Back

